Apie darželį – Vaikų grupės Lydos g.

Mūsų protėviai savo genties krivūlę saugodavo, gerbdavo ir perduodavo iš kartos į kartą.

Medine krivūle vieni kitiems perduodavo žinias ir kviesdavo į sueigas, vėliau krivūle imta vadinti patį bendruomenės sambūrį.

Lopšelio-darželio pavadinimą „Krivūlė“ mes suprantame kaip simbolį, kviečiantį pedagogus ir tėvus bendrauti, pasitikėti, mokytis vieniems iš kitų, rinktis į bendrus renginius  bei drauge kurti mūsų mažyliams saugią ir prasmingą ugdymo aplinką.

* Darželį 1982 m. įsteigė ir veiklą koordinuoja - Vilniaus miesto savivaldybė.

* Darželis teikia ankstyvąjį (2 – 3 m.), ikimokyklinį (3 – 5 m.) ir priešmokyklinį (5 – 7 m.) ugdymą.

* Veikia 6 grupės.

* Vaikai ugdomi lietuvių kalba.

* Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos kasdien organizuoja ugdomąją veiklą,
    ugdymo procesą praturtina meninio ugdymo ir fizinio lavinimo pedagogai,
    specialiąją pagalbą vaikams teikia logopedas, socialinis ir specialusis pedagogas, psichologas,
    pedagogams talkina padėjėjos.

* Vadovaujamės ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programomis, Valdorfo pedagogikos nuostatomis, taikome papildomo ugdymo programas.

* Vaikų grupės dirba 5 dienas per savaitę nuo 8.00 iki 18.00 val.;
    budinti grupė dirba ryte nuo 7.00 iki 8.00 val. ir vakare nuo 18.00 iki 19.00 val.

* Tėvams pageidaujant darželyje veikia mokami papildomo ugdymo būreliai.

Aplinka ir vaikų erdvės Lydos g. 5

Description: Description: Description: Description: Description: Description: image016

Description: Description: Description: Description: Description: Description: image017

Description: Description: Description: Description: Description: Description: image018