Vilniaus lopšelis-darželis „KRIVŪLĖ“

NaujienosPriėmimo tvarkaDokumentaiKontaktai

Apie darželį – Vaikų grupės Vokiečių g.

Mūsų protėviai savo genties krivūlę saugodavo, gerbdavo ir perduodavo iš kartos į kartą.
Medine krivūle vieni kitiems perduodavo žinias ir kviesdavo į sueigas, vėliau krivūle imta vadinti patį bendruomenės sambūrį.
Lopšelio-darželio pavadinimą „Krivūlė“ mes suprantame kaip simbolį, kviečiantį pedagogus ir tėvus bendrauti, pasitikėti, mokytis vieniems iš kitų, rinktis į bendrus renginius  bei drauge kurti mūsų mažyliams saugią ir prasmingą ugdymo aplinką.

* 1957 m. Muziejaus g. 1 pastate (dabar Vokiečių g. ) pirmuosius vaikučius priėmė Vilniaus grąžtų gamyklos vaikų darželis.
   1996 m. darželiui suteiktas „Pasagėlės“ pavadinimas.
   Nuo 2016 m. rugsėjo 1 d. darželis reorganizuotas kaip Vilniaus lopšelio-darželio „Krivūlė“ skyrius.

* Darželio veiklą koordinuoja steigėja - Vilniaus miesto savivaldybė.

* Darželis teikia ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą (3 m. -  7 m.)

* Veikia 3  grupės:  Pabiručiai  SmalsučiAI  GudručiAI

* Vaikai ugdomi lietuvių kalba.

* Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos kasdien organizuoja ugdomąją veiklą,
    ugdymo procesą praturtina meninio ugdymo ir fizinio lavinimo pedagogai,
    specialiąją pagalbą vaikams teikia logopedas, socialinis ir specialusis pedagogas, psichologas,
    pedagogams talkina padėjėjos.

* Vadovaujamės ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programomis,

taikome papildomo ugdymo programas.

* Vaikų grupės dirba 5 dienas per savaitę nuo 8:00 iki 18:00 val.
* Budinti grupė dirba 7:00-8:00 ryte ir 18:00-19:00 vakare.

Aplinka ir vaikų erdvės Vokiečių g. 1