Sveikata

KORONAVIRUSAS!!!

Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: sveika_mokykla_logotipas_RGB

Visiems vaikams, lankantiems mokyklas ir darželius, prieš naujus mokslo metus privaloma profilaktiškai tikrintis sveikatą pas šeimos (ar vaikų ligų) gydytoją bei odontologą. Atspausdintą vaiko sveikatos pažymėjimą turite pateikti ugdymo įstaigai.

Kaip atspausdinti vaiko sveikatos pažymėjimą?

Pranešimas apie vaiko ligą

Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: Coloring page spot the difference - nurseAr žinote, kad vaikas privalo sirgti?

ENTEROBIOZĖ

GRIPAS

INFEKCINĖ ERITEMA

KONJUNKTYVITAS

PEDIKULIOZĖ

SKARLATINA

TYMAI

VIDURIŲ INFEKCIJA

Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: VVSBLOGBE-118_transp

Sveikos atžalėlės – naujienlaiškis ikimokyklines įstaigas lankančių vaikų tėvams

2017 m.

Nr. 1: Apie druską. Savireguliacijos ugdymas.

Nr. 2: Adaptacija darželyje. Vaikų maitinimas

Nr. 3: Kodėl vaikams naudinga nuobodžiauti?

Logopedo patarimai šeimai

Apie antibiotikus vaikams

Mažų vaikų fizinis aktyvumas

2016 m.

Nr. 1: Apie vaiko brandumą mokyklai. Apie vaiko burnos higieną

Nr. 2: Apie pozityvų drausminimą. Vaikai ir antibiotikai.

Nr. 3: Apie specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius vaikus.

2019-05-23

Pasaulinė akcija – „Pamoka lauke“. Drugeliai tyrinėjo darželio medžius: komandos matavo storį, lygino lapus ir vaisius, ieškojo vabaliukų ir pasakojo apie medžių naudą. Boružėlės tapė įvairias gėles ir susodino visą gėlių darželį.

Sporto šventė darželyje