ADMINISTRACIJA – Lydos g. darbuotojai – Vokiečių g. darbuotojai

 

ADMINISTRACIJA

Direktorė

INGA RYDELIENĖ

Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: 20190509_103602

aukštasis išsilavinimas

2 vadybinė kategorija

gyvenimo aprašymas

veiklos užduotys ir ataskaitos

(8 5)  26  13  579

8  692  38985

rastine@krivule.vilnius.lm.lt

Registracija priėmimui

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

AUŠRA ROLANDA RIMŠIENĖ

aukštasis universitetinis išsilavinimas

2 vadybinė kategorija

(8 5)  26  26  589

krivule.ugdymas@gmail.com

Direktoriaus pavaduotoja ūkiui

RITA ČIURLIONIENĖ

aukštesnysis išsilavinimas

(8 5)  26  26  589

krivule.ukis@gmail.com

Sekretorė

JOLITA ŠILINGIENĖ

aukštasis universitetinis išsilavinimas

3 vadybinė kategorija

(8 5)  26  26  589

rastine@krivule.vilnius.lm.lt

Sveikatos priež. specialistė

BOGUSLAVA GRIGOROVIČ

aukštasis koleginis išsilavinimas

(8 5)  26  26  589

darzelis.krivule@gmail.com

Dietistė

JADVYGA TAUTVAIŠIENĖ

spec. vidurinis išsilavinimas

(8 5)  26  26  589

darzelis.krivule@gmail.com

Dietistė

RITA DROBUŽAITĖ

aukštasis koleginis išsilavinimas

(8 5)  26  17  254

krivule.vokieciu@gmail.com

DARBUOTOJAI - vaikų grupės Lydos g.

 

 

 

SPINDULIUKŲ GRUPĖ

Renata Vilkienė

vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

krivule.spinduliukai@gmail.com

Asta Marcinkevičienė

mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

 

Aldona Potapenkienė

mokytojo padėjėja

 

 

 

EŽIUKŲ GRUPĖ

Irena Biekšienė

vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

krivule.eziukai@gmail.com

Asta Marcinkevičienė

mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

Aldona Noreikienė

mokytojo padėjėja

 

 

 

NYKŠTUKŲ GRUPĖ (BUDINTI)

Anželika Duk

vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

krivule.nykstukai@gmail.com

Laima Norkūnienė

mokytoja-metodininkė, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

 

Zita Bukel

mokytojo padėjėja

 

DRUGELIŲ GRUPĖ (PRIEŠMOKYKLINĖ)

Zita Ramonienė

vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą

krivule.drugeliai2@gmail.com

Anželika Petrovskaja

mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

 

Irena Šimelionienė

mokytojo padėjėja

 

 

BORUŽĖLIŲ GRUPĖ

Ramunė Veikšytė

vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

krivule.boruzeles@gmail.com

Anželika Petrovskaja

mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

Jadvyga Tautvaišienė

mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

 

Ilona Bakūnienė

mokytojo padėjėja

 

 

 

BITUČIŲ GRUPĖ (VALDORFO)

Jurgita Stašelienė

mokytoja-metodininkė, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

krivule.bitutes@gmail.com

Jūratė Radzevičienė

mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

Irena Meškienė

mokytojo padėjėja

 

Jolita Šilingienė

mokytoja-metodininkė, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

 

 

 

VAIKUČIAMS PADEDA

Ada Karpavičienė

vyresnioji logopedė

85 26 26 589      darbo laikas

krivule.logopedas@gmail.com

 

 

 

 

Marius Andrulevičius

vyresnysis socialinis pedagogas

specialusis pedagogas

85 26 26 589      darbo laikas

krivule.socialinis@gmail.com

 

 

Gabrielė Spiečiūtė

psichologo asistentė    

specialioji pedagogė      darbo laikas

krivule.psichologas@gmail.com

 

VAIKUČIUS LAVINA

Ilona Žukienė

meninio ugdymo pedagogė-metodininkė

krivule.muzika@gmail.com

 

 

 

 

Irena Biekšienė

fizinio lavinimo pedagogė

 

 

VAIKUČIUS MAITINA

Stasė Steponavičienė

sandėlininkė

Ingrida Ališauskienė

virėja

Rita Liepienė

virėja

Gražina Narbutienė

virėja

 

DARŽELĮ PRIŽIŪRI

Rytis Šilinga

IT specialistas, sargas

Gintaras Norkūnas

pastatų prižiūrėtojas

 

Romualdas Čiurlionis

pastatų prižiūrėtojas, sargas

 

Stanislovas Zalieckas

sargas

Vladas Kličmanas

sargas

 

Rosita Padūmytė

valytoja

 

Anatolijus Riabčenko

kiemsargis

 

 

 

 

DARBUOTOJAI - Vaikų grupės Vokiečių g.

 

 

 

PABIRUČIŲ GRUPĖ

Regina Matiukaitė

vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

 krivule.pabiruciai@gmail.com

Jurgina Tarvydienė

vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

 

Danguolė Kulevičienė

mokytojo padėjėja

 

 

SMALSUČIŲ GRUPĖ

Zita Jurgelevičienė

vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

 krivule.smalsuciai@gmail.com

Jurgina Tarvydienė

vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

Gražina Urbelionienė

vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

 

Dainora Bartusevičienė

mokytojo padėjėja

 

 

GUDRUČIŲ GRUPĖ (PRIEŠMOKYKLINĖ)

Teresė Čepaitienė

vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą

krivule.gudruciai@gmail.com

Gražina Urbelionienė

vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą

 

Teresa Tomaševska

mokytojo padėjėja

 

 

VAIKUČIAMS PADEDA

Vilma Budreckienė

logopedė-metodininkė

85 26 17 254     darbo laikas

krivule.logopedas@gmail.com

 

 

Marius Andrulevičius

vyresnysis socialinis pedagogas

specialusis pedagogas     darbo laikas

krivule.socialinis@gmail.com

 

 

 

Gabrielė Spiečiūtė

psichologo asistentė    

specialioji pedagogė      darbo laikas

krivule.psichologas@gmail.com

 

 

 

VAIKUČIUS MAITINA

Boguslava Grigorovič

sandėlininkė

 

Danutė Staknienė

virėja

 

 

 

DARŽELĮ PRIŽIŪRI

Josifas Motus

pastatų prižiūrėtojas

Algirdas Radžiūnas

sargas

Danuta Verbickaja

sargas

 

Tomas Motus

sargas

 

Algis Antanavičius

sargas

 

Vanda Radžiūnienė

kiemsargis

 

 

 

Fotosesija 2018