Vilniaus lopšelis-darželis „KRIVŪLĖ“

DOKUMENTAI

ADRESATAS:            rastine@krivule.vilnius.lm.lt

TEMA:                        PRAŠYMAS TAIKYTI MOKESČIO LENGVATĄ

Kopijuokite tekstą į elektroninį laišką, užpildykite reikiamą informaciją ir išsiųskite:

Vilniaus lopšelio-darželio “Krivūlė” direktorei Ingai Rydelienei

Prašau taikyti 50 proc. lengvatą mano vaiko maitinimo mokesčiui pagal Mokesčio tvarkos aprašo 10 punktą.

VAIKO VARDAS,  PAVARDĖ:

GRUPĖ:

APLINKYBĖS: (nereikalingą tekstą ištrinti)

10.1.              Vaikas turi tik vieną iš tėvų (.... miręs) ( ... nenurodytas vaiko gimimo liudijime) (... teismo pripažintas dingusiu) (... teismo pripažintas neveiksniu) (teismo sprendimu apribota valdžia) Prisegu tai patvirtinantį dokumentą.

10.2.              Mūsų šeima yra daugiavaikė [augina ...... vaikus iki 18 metų]. Prisegu šeimos sudėtį patvirtinantį dokumentą.

10.3..             [Vienas iš tėvų]  mokosi pagal bendrojo ugdymo programą (iki 24 metų). Prisegu pažymą iš mokyklos.

10.4.              Vaikui nustatyti dideli arba labai dideli specialieji ugdymosi poreikiai. Prisegu tai patvirtinantį dokumentą.

10.5.              Vaikas serga onkologine liga, diabetu, astma, epilepsija ar sunkios formos alergija. Prisegu ligą  patvirtinantį dokumentą.

10.6.              Abiems tėvams/globėjams nustatytas ne didesnis kaip 40 procentų darbingumo lygis. Prisegu tai patvirtinančius dokumentus.

Tėvo vardas, pavardė, telefonas

POPIERINĖ VERSIJA