Vilniaus lopšelis-darželis „KRIVŪLĖ“

NaujienosPriėmimo tvarkaDokumentaiKontaktai

Konferencijos

2023-05-29
Dalyvavome Mykolo Romerio universiteto organizuojamoje sutelktų grupių diskusijoje, skirtoje identifikuoti priemones motyvuojančias esamus ir būsimus mokytojus dirbti pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas.

2023-05-05
Dalyvavome Seimo Sveikatos reikalų komiteto Psichikos sveikatos pakomitečio ir Socialinio ir emocinio ugdymo instituto LR Seimo Konferencijų salėje organizuotoje tarptautinėje konferencijoje „Socialinio ir emocinio ugdymo(si) jungtys formaliojo ir neformaliojo mokymo(si) procese“.

2023-04-26
Dalyvavome konferencijoje „Ikimokyklinio ugdymo švietimo pokyčiai 2023“

2023-04-15
Dalyvavome renginyje „Patarimai ugdytojams: kaip valdyti terapines pasakas?“.

2023-04-14
Dalyvavome renginyje „Kūrybiškas metodinių priemonių pritaikymas ikimokyklinukų veikloje“

2023-03-29
Dalyvavome ilgalaikės programos „Tūkstantmečio darželis: įtrauktis, inovacijos, psichologija“ seminare „Naujos matematikos galimybės – kas yra „Numicon“?

2023-03-28
Konferencijos „Pilietiškumo ugdymas ikimokyklinio ugdymo įstaigoje“ organizavimas ir vykdymas, suteikiant galimybę Vilniaus miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigoms dalintis gerąja patirtimi, formuojant vaikų pilietiškumo vertybinį klodą, pilietinį tapatumą bei pilietinę galią“. Vilniaus miesto ikimokyklinių įstaigų metodinis būrelis „Aušra“.

2023-03-28
Dalyvavome Vilniaus 700 metų jubiliejui skirtos gerosios patirties sklaidos konferencijoje „Pilietiškumo ugdymas ikimokyklinio ugdymo įstaigoje“. Mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė.

2023-10-21
Dalyvavome konferencijoje „Fizinio ugdymo(si) kultūra: tarp patyrimo ir prasmės atradimo“.

2020-2022 m . Įstaigos pedagogai dalyvavo respublikinėse ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų teorinėse-praktinėse konferencijose:
Inovatyvus ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas“

„Aplinkosauginė veikla artimiausioje vaiko aplinkoje“

„Sveikatai palankios aplinkos kūrimas ir jos panaudojimas ugdant vaikų sveikos gyvensenos įgūdžius“

2021-02-20

dalyvavome ilgalaikės KT programos „Pasaulis man padeda“ tarptautinėje konferencijoje ir tobulinome mokinio pažinimo ir jo pripažinimo kompetenciją

2021 m. dalyvavome respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų virtualioje parodoje „Žiedelis Lietuvai“ skirtoje Vasario 16-osios – Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti

2019-10-08

„Nykštukų“ grupės pedagogės dalyvavo tarptautinėje mokslinėje-metodinėje ikimokyklinio ugdymo įstaigų konferencijoje "Saugok sveikata"

2019-03-07

Organizavome respublikinę konferenciją PILIETIŠKUMO UGDYMAS IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGOJE.

Pristatyti 38 žodiniai ir stendiniai pranešimai.

Apžvalga

2018-03-26

Dalinamės patirtimi: patyrusi pedagogė Laima Norkūnienė priešmokyklinio ugdymo kursų pedagogams pravedė praktinius užsiėmimus, o ekspertė Aida Makutėnienė supažindino su interaktyvios lentos galimybėmis.

2017-12-05

Dalijomės patirtimi su kitų darželių pedagogėmis: Laima Norkūnienė vedė edukacinį renginį apie Advento papročius ir pristatė Advento vainikų parodėlę; Jurgita Stašelienė vedė kūrybines dirbtuves, mokė auklėtojas lankstyti žvaigždes ir angeliukus, drauge su vaikais išsikepti meduoliukų.

2017-03-21

Mūsų darželis pakvietė kitų Vilniaus darželių auklėtojas į edukacinį renginį: smagioji dalis -  A.Makutėnienės ir L.Norkūnienės viktorina trims priešmokyklinukų grupėms KĄ ŽINAU APIE LIETUVĄ?, o rimtoji dalis - J.Stašelienės ir J.Žepnickienės pranešimas „Pilietiškumo ugdymas Valdorfo grupėje“ ir A.Rimšienės „Saugios aplinkos formavimas“. A.Makutėnienės straipsnis

2017-02-07

Įvyko LIETUVOS VALDORFO VAIKYSTĖS PEDAGOGIKOS INICIATYVŲ ASOCIACIJOS renginys. Vilniaus, Kauno, Šilutės Valdorfo darželių auklėtojas konsultavo tarptautinės organizacijos IASWEKE koordinacinės grupės narys, Valdorfo pedagogikos praktikas ir lektorius Philip Reubke iš Prancūzijos.

2017-03-24

Mūsų darželyje svečiavosi pedagogų grupė iš Norvegijos: domėjosi, kaip vyksta institucinis ugdymas Lietuvoje, stebėjo įvairias vaikų veiklas bei žaidimus, domėjosi ugdymo procesu, sąlygomis, pedagogų patirtimi. Nuotraukos

2017-02-07

2016 m. spalio mėn. direktorė Inga Rydelienė inicijavo tyrimą, kuris padėtų įvertinti, kokias emocijas auklėtiniams sužadina darželis ir jame vykstantys procesai. Priešmokyklinukų apklausą ir tyrimą atliko pavaduotoja ugdymui Aušra Rimšienė, jai talkino pedagogės A.Makutėnienė, L.Norkūnienė, R.Vilkienė ir I.Biekšienė. Su apibendrintais tyrimo rezultatais buvo supažindinta darželio bendruomenė: Priešmokyklinio amžiaus vaikų emocijos