Konferencijos

2018-03-26

Dalinamės patirtimi: patyrusi pedagogė Laima Norkūnienė priešmokyklinio ugdymo kursų pedagogams pravedė praktinius užsiėmimus, o ekspertė Aida Makutėnienė supažindino su interaktyvios lentos galimybėmis.

2017-12-05

Dalijomės patirtimi su kitų darželių pedagogėmis: Laima Norkūnienė vedė edukacinį renginį apie Advento papročius ir pristatė Advento vainikų parodėlę; Jurgita Stašelienė vedė kūrybines dirbtuves, mokė auklėtojas lankstyti žvaigždes ir angeliukus, drauge su vaikais išsikepti meduoliukų.

2017-03-21

Mūsų darželis pakvietė kitų Vilniaus darželių auklėtojas į edukacinį renginį: smagioji dalis -  A.Makutėnienės ir L.Norkūnienės viktorina trims priešmokyklinukų grupėms „KĄ ŽINAU APIE LIETUVĄ?“, o rimtoji dalis - J.Stašelienės ir J.Žepnickienės pranešimas „Pilietiškumo ugdymas Valdorfo grupėje“ ir A.Rimšienės „Saugios aplinkos formavimas“. A.Makutėnienės straipsnis

2017-02-07

Įvyko LIETUVOS VALDORFO VAIKYSTĖS PEDAGOGIKOS INICIATYVŲ ASOCIACIJOS renginys. Vilniaus, Kauno, Šilutės Valdorfo darželių auklėtojas konsultavo tarptautinės organizacijos IASWEKE koordinacinės grupės narys, Valdorfo pedagogikos praktikas ir lektorius Philip Reubke iš Prancūzijos.

2017-03-24

Mūsų darželyje svečiavosi pedagogų grupė iš Norvegijos: domėjosi, kaip vyksta institucinis ugdymas Lietuvoje, stebėjo įvairias vaikų veiklas bei žaidimus, domėjosi ugdymo procesu, sąlygomis, pedagogų patirtimi. Nuotraukos

2017-02-07

2016 m. spalio mėn. direktorė Inga Rydelienė inicijavo tyrimą, kuris padėtų įvertinti, kokias emocijas auklėtiniams sužadina darželis ir jame vykstantys procesai. Priešmokyklinukų apklausą ir tyrimą atliko pavaduotoja ugdymui Aušra Rimšienė, jai talkino pedagogės A.Makutėnienė, L.Norkūnienė, R.Vilkienė ir I.Biekšienė. Su apibendrintais tyrimo rezultatais buvo supažindinta darželio bendruomenė: „Priešmokyklinio amžiaus vaikų emocijos“